(0312) 431 89 46

KİŞİSEL GELİŞİM

190,00 TL

ONLINE KİŞİSEL ve KARİYER GELİŞİM EĞİTİMLERİ(Uzaktan Eğitim)

Sun Akademi olarak sizlerin kişisel ve kariyer gelişiminize destek sağlayacak, en çok talep gören eğitimleri tek pakette topladık ve ayrı ayrı sertifikalandırdık.

Eğitimler alanında deneyimli kişisel gelişim uzmanları tarafından verilmektedir.


·          Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi : 2 Ders Teorik Eğitim + 2 Ders Uygulama Eğitimi

        Eğitim Ücreti: 190TL


·          Profesyonel İş Arama Teknikleri ve CV Hazırlama Eğitimi: 2 Ders Teorik + 2 Ders Uygulama Eğitimi

       Eğitim Ücreti: 190TL


KİŞİSEL GELİŞİM PAKETİ

  • İletişim ve Beden Dili: 18 EYLÜL 2017 - Pazartesi / 20:00 - 22:00
  • Kişisel Zaman Yönetimi: 19 EYLÜL 2017 - Salı / 20:00 - 22:00
  • Kriz Yönetimi: 20 EYLÜL 2017 - Çarşamba  /20:00 - 22:00
  • Liderlik ve Takım Çalışması: 21 EYLÜL 2017 - Perşembe / 20:00 - 22:00 
  • Stres ve Başa Çıkma Yolları: 22 EYLÜL 2017 - Cuma / 20:00 - 22:00
  • Eğitim Ücreti: 190TL yerine ÜCRETSİZ olarak düzenlenecektir. 


Sertifika: Sun Akademi Katılım Sertifikası 

 

BİLGİ ve İSTEK FORMU

0312 431 89 46 – 0312 431 89 47
bilgi@sunakademi.net

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

1-       Eğitimler kimler için uygundur?

Kişisel ve kariyer gelişimine destek vermek isteyen ve buna bağlı olarak CV’sini zenginleştirmek isteyen kişiler için uygundur.

 

2-       Eğitimler online nasıl veriliyor?

Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci panelinize giriş yapabilirsiniz. Canlı Ders takviminizde ders, gün ve saatlerini ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz. Ders saatinde ilgili güne ait linke tıkladığınızda her türlü bilgisayardan rahatlıkla CANLI DERS ekranınız açılmaktadır. Ders süresince eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilir, diğer katılımcılar ile bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

 

3-       Sisteme nasıl bağlanıyorum?

İnternetin olduğu tüm ortamdan sisteme giriş yapabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz sistem oldukça basit ve dünyada kullanılan en yaygın ağdır.  Sisteme ister bilgisayar, ister tablet, isterseniz telefondan bağlanabilirsiniz. Sadece ders sırasında görüntü ve sesin tarafınıza net ulaşabilmesi için internet bağlantı hızının iyi olduğu yerlerden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

 

4-       Kaçırdığım dersin telafisini alabilir miyim?

Kaçırdığınız derslerin kaydı ders sonrasında sisteme yüklenmektedir. Öğrenci panelinizde yer alan VİDEO ders sekmesinden kaçırdığınız derslere ulaşabilirsiniz.

 

5-       Yüz yüze eğitim fırsatım var mı?

Soruları olan, eğitmenimiz ile tanışmak isteyen kursiyerlerimiz kurumdan randevu alarak görüşme sağlayabilirler.

 

6-       Eğitimden sonra iş garantisi var mı?

Öncelikle “İŞ GARANTİSİ” vaadi oldukça istismara açık bir kavramdır. Sizlerden gelen iletilere ve bazı platformlarda adı geçen kurumlara bakıldığında bu vaat kayıt almak amacı ile siz değerli katılımcılara verilmektedir. 

Sun Akademi olarak 2008 yılından bu yana verdiğimiz eğitimlerde 10.000’in üzerinde kursiyer mezun verilmiş olduğumuz düşünülür ise %100 iş garantisi sunabilmemiz, her bir kursiyeri işe yerleştirebilmemiz maalesef mümkün değildir.

Ancak Sun Akademi olarak sizler için, eleman alımı yapacak olan kurumlar ile görüşmeler yaparız. Sonrasında eğitmenlerimizin referans olduğu, aranılan kriterlere uygun olduğunu düşündüğümüz kursiyerleri iş verenler ile buluştururuz. Yani size REFERANS olarak, işe alımınız için gerekli desteği sağlamış oluruz.

  

7-       Nasıl Kayıt Olabilirim?

Eğitim takvimi bölümünde KAYIT OL bölümünü tıklayarak tüm bilgilerinizi eksiksiz giriniz. En son ödeme seçeneği çıkacaktır.  Kredi kartı kullanıyor iseniz bu bölümden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmıyor iseniz size vereceğimiz Hesap Numarasına ödemenizi yapabilirsiniz. Ardından kayıt işleminin tamamlanabilmesi için gerekli olan belgeleri göndermeniz gerekmektedir.

 

8-       Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

TC. Vatandaşları İçin;

·          Kimlik Fotokopisi (Nüfus Cüzdanı)

·          3 Adet Fotoğraf

Yabancı Uyruklular İçin;

·          Kimlik Fotokopisi

·          Pasaport Fotokopisi

·          3 Adet Fotoğraf

 

9-       İptal ve Cayma Hakkım Var mı?

Eğitimi satın aldığınız tarihten, eğitimin başlayacağı tarihe kadar CAYMA HAKKI’nız vardır. Yapmış olduğunuz tutarın tamamı hesabınıza iade edilir.                                           

(Faturanın tahakkuk etmesi durumunda %8lik kesinti ile ödeme iade edilir)

Sisteme giriş yaptığınız ilk günden itibaren hizmet kullanımına başlayacağınız ve sistemde hesabınız aktifleştiği için kayıt iptal yapılmaz ve cayma hakkınız ortadan kalkmış olur. Sistem açıldıktan ve eğitim başladıktan sonra kayıt iptali sadece aşağıda belirtilen durumlarda yapılır.

·          Kursiyerin online derslere katılamayacak düzeyde hasta olduğunu gösteren, devlet hastanesinden alınmış kurul raporu.

·          Kursiyerin kurs taksitlerini ödeyemeyecek düzeyde maddi durumunun kötüleştiğini belirten, resmi makamlardan alınmış belge.

·          Derslerin vaat edilen şekilde verilmiyor olması (Gün, saat ve tarih değişikliği gibi).

·          Maarif müfettişlerince kurumun eğitim ortamının ders veremeyecek düzeyde değiştiğinin tespiti yönündeki rapor.

 

10-  Teknik bir sıkıntı yaşarsam nasıl yardım talep edeceğim?

Herhangi bir teknik sıkıntı durumunda sunakademi@sunakademi.com adresinden yada bilgi istek formlarından bize ulaşabilirsiniz. Eğitim sırasında meydana gelen teknik sıkıntılarda ise teknik ekibimiz veya eğitmenimiz duruma müdehale ederek sorunu giderir.

 

11-    Öğretmenim ile online mülakat yapabilir miyim?

Önceden randevu almanız ve sunakademi@sunakademi.com   adresine CV’nizi göndermeniz halinde, size verilen gün ve saatte mail atılan link üzerinden giriş yaparak, bulunduğunuz ilden eğitmenimiz ile görüşebilir veya mülakat yapabilirsiniz. Talep yoğunluğunu da göz önüne alarak bu tür taleplerin eğitim süresince her hafta 1 defayı geçmemek kaydı ile karşılanabileceğini belirtmek isteriz.

 

 

 

Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 190,00 TL 0,00 TL 190,00 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 190,00 TL 0,00 TL 190,00 TL
3 66,50 TL 0,00 TL 199,50 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 190,00 TL 0,00 TL 190,00 TL
3 66,50 TL 0,00 TL 199,50 TL

Bu sitede MET-AY E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.