(0312) 431 89 46

HALKLA İLİŞKİLER

MEB Onaylı Sertifika + Uzman Eğitmen Kadrosu + Online (Canlı Ders) + Sınırsız Video Ders + Ücretsiz Eğitim Dökümanları

480,00 TL

 

    ONLINE HALKLAİLİŞKİLER EĞİTİMİ 

Türkiye’nin neresinde olursanız olunSun Akademi kalite ve güvencesi ile eğitimlerimize katılabilir, eğitim sonundabu alanda en geçerli belge olan MEB Sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Eğitimin Amacı:

Sun Akademi Halkla İlişkilerKurslarının amacı sektörün ihtiyaç duyduğu yetişmiş personel ihtiyacınıkarşılamaktır. Bu sebeple ders işleniş şekli tamamen uygulamaya yöneliktir.

Kursiyerlere Halkla İlişkiler üzerinepratik, güncel ve sektörel alt yapı oluşturma olanağı sunar. Kurumların aynasıolarak kabul edilen Halkla İlişkiler’ in temel tanım ve kavramlarından sektöriçi uygulamalarına kadar, reklam sektörünü de içine alan geniş bir yelpazedesöz sahibi olma fırsatı sunar.

Halkla İlişkiler eğitmenlerinin tamamısektör içinde görevleri devam eden uzmanlardan oluştuğu için, eğitim sonrasındada kursiyerlerimizin iş yaşamında karşılaştıkları tüm sorunlara eğitmenlerimizyardımcı olarak, ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermeye devametmektedirler.

Bilgi kirliliğinden arındırılmış,tamamı uygulanabilir nitelikte olan eğitim programınıza göre, kursiyerlerimizister bireysel olarak, isterlerse çalıştıkları firmalarda rahatlıkla halklailişkiler biriminin tüm işleyişinde aktif olarak görev alabilirler.

Halkla İlişkiler Eğitimi – Eğitimİçeriği

      ·        Halklaİlişkiler ve Reklamcılık

      ·        Satış– Pazarlama

      ·        EtkiliKonuşma

      ·        İletişim

      ·        BedenDili

      ·        EtkiliSunum Teknikleri

      ·        Psikoloji

      ·        Bütçe-Planlama


Eğitim Süresi:8 Hafta

Sertifika: Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı “Halklaİlişkiler” Sertifikası

 

Başlangıç Tarihi

 

Eğitim Günleri

 

Eğitim Saatleri

 

Yer

 

Eğitim Türü

 

Eğitim Ücreti

 

 

22.01.2018 - 16.03.2018

 

PZT – ÇRŞ – CUMA

 

20:00 – 22:00

 

Tüm Türkiye

 

Uzaktan Eğitim

 

480 TL

 

KAYIT OL


 

BİLGİ ve İSTEK FORMU

0312 431 89 46 – 0312 43189 47
bilgi@sunakademi.net

SIKÇA SORULAN SORULAR

     1-     Eğitimlerkimler için uygundur?

      ·        Enaz lise ve dengi bir okuldan mezun olan,

      ·        Halklaİlişkiler sektöründe çalışmak isteyen,

      ·        Halklaİlişkiler sektöründe çalışan ama uygulama konusunda yeterli bilgiye sahipolmayan ve kendilerini geliştirmek isteyen kişiler,

       ·        Aldığıeğitimi bu alanda verilen en geçerli sertifika ile belgelendirmek isteyenler,

·           Vebu alana ilgi duyan, herkes bu eğitimlere katılabilir.

 

      2-     Eğitimekatılım koşulları nelerdir?

       ·        Enaz lise diploma sahibi olanlar,

       ·        KatılımcılarınTC. Vatandaşı olması gerekmektedir.

  (TC Vatandaşı olmayan kişilerinTürkiye’de oturum izni olmalı ve diplomasının MEB tarafından denkliğionaylanmış olmalıdır)

 

      3-     Eğitimleronline nasıl veriliyor?

Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra sizeverilen kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci panelinize giriş yapabilirsiniz.Canlı Ders takviminizde ders, gün ve saatlerini ayrıntılı olarakgörüntüleyebilirsiniz. Ders saatinde ilgili güne ait linke tıkladığınızda hertürlü bilgisayardan rahatlıkla CANLIDERS ekranınız açılmaktadır. Ders süresince eğitmenlerimize sorularınızıyöneltebilir, diğer katılımcılar ile bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

  

      4-     Sistemenasıl bağlanıyorum?

İnternetin olduğu tüm ortamdan sistemegiriş yapabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz sistem oldukça basit ve dünyadakullanılan en yaygın ağdır.  Sistemeister bilgisayar, ister tablet, isterseniz telefondan bağlanabilirsiniz. Sadeceders sırasında görüntü ve sesin tarafınıza net ulaşabilmesi için internetbağlantı hızının iyi olduğu yerlerden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

 

      5-     Kaçırdığımdersin telafisini alabilir miyim?

Kaçırdığınız derslerin kaydı derssonrasında sisteme yüklenmektedir. Öğrenci panelinizde yer alan VİDEO ders sekmesinden kaçırdığınızderslere ulaşabilirsiniz.

 

      6-     Yüzyüze eğitim fırsatım var mı?

Soruları olan, eğitmenimiz ile tanışmakisteyen kursiyerlerimiz kurumdan randevu alarak görüşme sağlayabilirler. Ayrıcasınava girmeden önce Sun Akademi – Ankara şubesinde sizlere öncesindebildirilen bir tarihte sınava hazırlık eğitimi verilmektedir. Bu eğitimekatılım zorunlu olmayıp, eğitmeniniz ile tanışabilmek, sınav ile ilgilisorularınızı sorabilmek ve genel tekrar yapabilmek için güzel bir fırsattır.

 

      7-     Yoklamatakibi yapılıyor mu?

Sun Akademi MEB’e bağlı bir kurumolduğu ve eğitim sonrasında MEB Onaylı sertifika alacağınız için yoklama takibisistem tarafından yapılır. Canlı veya video derslere yaptığınız girişlerintamamı kayıt altına alınmaktadır. İmza listesi yerine geçen bu LOG kayıtlarıMEB’e iletilmektedir.

 

      8-     MEBOnaylı sertifikamı nasıl alabilirim?

Sertifika alabilmeniz için eğitimsonunda MEB’den atanan gözetmenler önderliğinde gerçek sınıf ortamında sınavagirmeniz gerekmektedir.

·      Sınavagirebilmek için öncesinde gerekli olan tüm belgelerin size belirtilen tarihekadar tarafımıza ulaştırılması zorunludur.

·               Sınavsırasında Nüfus Cüzdanınızı bulundurmak zorunludur.

·               Sınavmerkezi Ankara’dır.

(Bulunduğunuz şehirde sınava girebilmek için MEB MEVZUATIGEREĞİ aynı şehirden en az 20 öğrenci olması gerekmektedir. Bu koşul her zamansağlanamayacağı için sınava Ankara’da girmeniz gerekecektir)

 

       9-     Yasınava giremez isem yada girip geçemez isem?

Öncelikle sınav tarihi MEB Tarafındanverilmektedir. Sınav gününü ve saatini değiştirmek gibi bir yetkimiz yoktur. Busebep ile belgeleri tam ve devamsızlık sınırını aşmamış kursiyerler verilensınav tarihine uymak zorundadırlar. Ancak belirtilen tarihte sınava katılamaziseniz SINAV ATLATMA HAKKI’ nızı kullanabilirsiniz. 3 kez sınav atlatmahakkınız vardır (MEB mevzuat gereği). Her bir sınav için SINAV HARCI 105TL’dir.

Sınava girip başarılı olamaz isenizikinci bir sınav hakkınız yoktur. Tekrar eğitim alıp hazırlanmanızgerekmektedir(MEB Mevzuat gereği). Ancak derslere %80 oranında devam etmesinerağmen sınavdan geçemeyen öğrencilere Sun Akademi olarak ikinci eğitim ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Buşekilde dersleri takip eden öğrencilerimizin sertifika hakkı garanti altınaalınmış olur.

 

      10- Eğitimdensonra iş garantisi var mı?

Öncelikle “İŞ GARANTİSİ” vaadi oldukçaistismara açık bir kavramdır. Sizlerden gelen iletilere ve bazı platformlardaadı geçen kurumlara bakıldığında bu vaat kayıt almak amacı ile siz değerlikatılımcılara verilmektedir. 

Sun Akademi olarak 2008 yılından buyana eğitimlerde 10.000’in üzerinde kursiyer mezun verilmiş olduğumuz düşünülürise %100 iş garantisi sunabilmemiz, her bir kursiyeri işe yerleştirebilmemizmaalesef mümkün değildir.

Ancak Sun Akademi olarak sizler için,eleman alımı yapacak olan kurumlar ile görüşmeler yaparız. Sonrasındaeğitmenlerimizin referans olduğu, aranılan kriterlere uygun olduğunudüşündüğümüz kursiyerleri işverenler ile buluştururuz. Yani size REFERANSolarak, işe alımınız için gerekli desteği sağlamış oluruz.

 

      11- NasılKayıt Olabilirim?

Eğitim takvimi bölümünde KAYIT OL bölümünü tıklayarak tümbilgilerinizi eksiksiz giriniz. En son ödeme seçeneği çıkacaktır.  Kredi kartı kullanıyor iseniz bu bölümdenödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmıyor iseniz size vereceğimiz HesapNumarasına ödemenizi yapabilirsiniz. Ardından kayıt işleminin tamamlanabilmesiiçin gerekli olan belgeleri göndermeniz gerekmektedir.

 

     12- Kayıtİçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

 TC.Vatandaşları İçin;

·        KimlikFotokopisi (Nüfus Cüzdanı)

·        3Adet Fotoğraf

·        DiplomaFotokopisi (En Az Lise Diploması) veya Üniversitenizden Alacağınız ÖğrenciBelgesi

 YabancıUyruklular İçin;

·        KimlikFotokopisi

·        PasaportFotokopisi

·        3Adet Fotoğraf

·        Türkiye’deOturma İzin Onayı

·        DiplomaFotokopisi ( TC. MEB Tarafından EN AZ LİSE MEZUN denkliği onaylanmış olmasızorunludur)

 

      13- İptalve Cayma Hakkım Var mı?

Eğitimi satın aldığınız tarihten,eğitimin başlayacağı tarihe kadar CAYMA HAKKI’nız vardır. Yapmış olduğunuztutarın tamamı hesabınıza iade edilir.                                          

(Faturanın tahakkuk etmesi durumunda %8lik kesinti ileödeme iade edilir)

Sisteme giriş yaptığınız ilk gündenitibaren hizmet kullanımına başlayacağınız ve sistemde hesabınız aktifleştiğiiçin kayıt iptal yapılmaz ve cayma hakkınız ortadan kalkmış olur. Sistemaçıldıktan ve eğitim başladıktan sonra kayıt iptali sadece aşağıda belirtilendurumlarda yapılır.

·        Kursiyerinonline derslere katılamayacak düzeyde hasta olduğunu gösteren, devlethastanesinden alınmış kurul raporu.

·        Kursiyerinkurs taksitlerini ödeyemeyecek düzeyde maddi durumunun kötüleştiğini belirten,resmi makamlardan alınmış belge.

·        Derslerinvaat edilen şekilde verilmiyor olması (Gün, saat ve tarih değişikliği gibi).

·        Maarifmüfettişlerince kurumun eğitim ortamının ders veremeyecek düzeyde değiştiğinintespiti yönündeki rapor.

 

      14- Teknikbir sıkıntı yaşarsam nasıl yardım talep edeceğim?

Herhangi bir teknik sıkıntı durumunda sunakademi@sunakademi.com adresinden yada bilgi istekformlarından bize ulaşabilirsiniz. Eğitim sırasında meydana gelen tekniksıkıntılarda ise teknik ekibimiz veya eğitmenimiz duruma müdehale ederek sorunugiderir.


      15-  Öğretmenim ile online mülakat yapabilirmiyim?

Önceden randevu almanız ve sunakademi@sunakademi.com adresine CV’nizi göndermeniz halinde, size verilen gün ve saatte mailatılan link üzerinden giriş yaparak, bulunduğunuz ilden eğitmenimiz ilegörüşebilir veya mülakat yapabilirsiniz. Talep yoğunluğunu da göz önüne alarakbu tür taleplerin eğitim süresince her hafta 1 defayı geçmemek kaydı ilekarşılanabileceğini belirtmek isteriz.

google-site-verification: google10c1e4d1b89fc9f4.html
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 480,00 TL 0,00 TL 480,00 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 480,00 TL 0,00 TL 480,00 TL
3 168,00 TL 0,00 TL 504,00 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 480,00 TL 0,00 TL 480,00 TL
3 168,00 TL 0,00 TL 504,00 TL

Bu sitede MET-AY E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.