(0312) 431 89 46

Hakkimizda

2007 yılında Ankara / Kızılay merkezli olarak kurulan, Sun Akademi Eğitim ve Kariyer Merkezi; çağdaş ve gelişmiş toplumların, bilinçli ve eğitimli bireylerin yetişmesi ile sağlanabileceği temel düşüncesini benimsemiş bir eğitim kurumudur.

Sun Akademi Eğitim ve Kariyer Merkezinde; genç ve dinamik idari kadro yapısı, konusunda uzman eğitmenleri ve donanımlı eğitim ortamı ile, Yabancı Dil Programları, Sertifikalı Mesleki Eğitim Programları, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Sınavlara Yönelik Eğitim Programları başlıklarından oluşan eğitimler verilmektedir. 

Alışılmış eğitim sistemlerinin aksine; Sun Akademi eğitim sistemi, kişisel bilgi birikimi ve mesleki alan bilgisine katkı sağlamayı hedefleyen bir eğitim-öğretim anlayışı ile, uygulamalı bir şekilde, kursiyer odaklı olarak yürütülmesi gerektiği anlayışını benimsemiştir. Bu eğitim anlayışı bizi hep ileriye götürmüş, bu süreç içerisinde 10.000'i aşkın mezunumuzu sektöre kazandırmış olmanın gururunu yaşatmıştır.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda eğitimlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve herkesin Sun Akademi eğitim kalitesi ve güvencesinden faydalanabilmesi adına eğitimlerimiz 2017 yılından itibaren ONLINE PLATFORMA taşınmıştır. Senkronize dersler şeklinde örgün eğitimde verilen tüm eğitimler, uzman eğitmenlerimiz önderliğinde onlıne platformda katılımcılarımıza verilebilmektedir. 

Yola çıktığımız ilk günden bu yana bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Sun Akademi Eğitim ve Kariyer Merkezi
Bu sitede MET-AY E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.