(0312) 431 89 46

Gizlilik Ilkeleri ve Politikasi

SUN AKADEMİ Gizlilik Beyanı

Kurumumuz ve Web Sitemiz hakkında bilgi

Sun Akademi olarak gizliliğinizi korumayı taahhüt etmekteyiz. Bu Gizlilik Beyanını sizi, sizden çevrimiçi olarak aldığımız bilgilerin türü ve bu bilgileri kullanma şeklimiz hakkında bilgilendirmek için sunuyoruz. Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası yasal düzenlemeler ile tanımlanmış olan yasal sınırlamalara tabidir. Bu web sitesini kullanmanızdan kaynaklanan her türlü uyuşmazlık ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde belirlenecek olan yargı yetkisine sahip mahkemeler de olacaktır.

Kişisel Bilgileri Toplama

Kişisel veriler, adlar, adresler, e-posta adresleri ve telefon numaraları gibi belirli bir kişiyi tanıtabilen bilgilerdir (“Kişisel Bilgiler”). Bu siteyi ziyaretiniz sırasında ürün veya hizmet sipariş ederseniz, bir yarışmaya katılırsanız veya bize başka bilgiler gönderirseniz, göndermiş olduğunuz bu bilgiler Kişisel Bilgiler olabilir.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Bize Kişisel Bilgiler vermeyi tercih ederseniz, bu bilgiler istediğiniz veya ilginizi çekebilecek bilgileri, ürünleri veya hizmetleri sunmak, sizinle aynı amaçla veya verinin toplandığı anda ve o anda belirttiğiniz her türlü tercihe uygun olarak ifade edilen başka amaçlarla iletişime geçmek için kullanılacaktır.

Örneğin, ücretsiz bir haber bültenine abone olursanız, verilerinizin pazarlama veya diğer amaçlar için kullanılmasını istemediğimiz ve buna izin vermediğiniz sürece e- posta adresinizi ve diğer iletişim bilgilerinizi yalnızca size haber bülteni göndermek için alıp kullanacağız. Bir hizmet veya ürün için ücret ödediğiniz durumlarda, bilgilerinizi faturalandırma ve ödeme tahsilatı amacıyla kullanacağız.

Veri Saklama

Veriler, isimsiz hale getirildikleri andan itibaren sizinle etkin bir şekilde iletişime geçmek amacıyla aboneliğiniz etkin olduğu süre boyunca saklanır. Yukarıda özetlenenler dışında ek bilgi toplamıyoruz.

Kişisel Bilgileriniz nasıl doğru ve güncel bir şekilde saklanıyor?

Kişisel Bilgilerinizin her zaman doğru ve güncel bir şekilde saklanmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Bununla birlikte, yalnızca bize bilgi verirseniz Kişisel Bilgilerinizde değişiklik yapabiliriz. Herhangi bir zamanda Kişisel Bilgilerinizde yanlışlıklar veya değişiklikler olursa, bunları bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Kişisel Bilgilerinizde değişiklikler veya yanlışlıklar olursa değişiklik yapabilmemiz için, sizi tanımamıza yeterli olacak bilgileri vererek www.sunakademi.net adresinden bizi haberdar edin.

Güvenlik

Verdiğiniz tüm Kişisel Bilgilerin yürürlükteki tüm veri koruma yasaları ve düzenlemeleri uyarınca güvenli bir şekilde saklanmasını güvence altına alacağız. İzinsiz erişimi, uygun olmayan kullanımı veya ifşayı, izinsiz değişikliği veya yasadışı tahribatı ya da Kişisel Bilgilerin kazayla kaybolmasını önlemek üzere uygun güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Kişisel Bilgilerinizin ifşası ve uluslararası aktarımı

Sun Akademi Kişisel bilgilerinizi size ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamalarını sağlama amacıyla üçüncü taraflara satmaz veya başka bir şekilde ifşa etmez. Ancak, hizmetlerimizi sunmak için, Kişisel Bilgilerinizi Sun Akademi grubu bünyesindeki diğer şirketlerle ve/veya verileri bizim adımıza işleyen üçüncü taraf tedarikçilerle paylaşmamız gerekebilir

Doğrudan pazarlama

Size, daha önce ifade ettiğiniz pazarlama tercihlerine uygun olarak ilginizi çekebilecek pazarlama mesajlarını göndereceğiz. Söz konusu pazarlama mesajlarını bir daha almak istemezseniz, vazgeçme haklarınızı kullanmak için istediğiniz zaman bizimle www.sunakademi.net adresinden iletişime geçebilirsiniz veya her pazarlama mesajında bulunan talimatlara uyabilirsiniz.

Çocuklar

Sun Akademi bilinçli olarak çocuklardan bilgi toplamaz.

Bu Gizlilik Beyanında yapılacak değişiklikler

Gizlilik beyanımızı düzenli olarak inceliyoruz ve bu gizlilik beyanını zaman zaman değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Her türlü güncellemeyi bu sayfada yayınlayacağız. Bu gizlilik beyanını söz konusu değişikliklerden sonra kullanmaya devam ederek değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtiyorsunuz. Bu gizlilik beyanı son olarak Mart 2017'de güncellenmiştir.

Diğer Sitelere Bağlantı

Web sitemiz, kontrolümüz ve bu gizlilik beyanının kapsamı dışında olan başka sitelere bağlantı içerebilir. Diğer sitelere bu bağlantıları kullanarak erişirseniz, bu siteleri işletenler sizden aldıkları bilgileri kullanabilir. Bu bilgiler bizimkinden farklı olabilen, onlara ait gizlilik beyanlarına uygun olarak kullanılabilir. Ziyaret ettiğiniz diğer sitelerdeki gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz.

 Bu sitede MET-AY E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.