(0312) 431 89 46

ARAPÇA - A1(Başlangıç Seviyesi)

ARAPÇA DİL EĞİTİMİ 80 Ders Saati Online (Canlı Ders) + Sınırsız Video Ders + Uzman Eğitmen Kadrosu + Ücretsiz Eğitim Dökümanları

650,00 TL

  ONLINE ARAPÇA EĞİTİMİ (Uzaktan Eğitim)

Sun Akademi Arapça kurs programı, (A1) – (A2) – (B1) – (B2) – (C1) – (C2) olmak üzere her biri 80 ders saatinden oluşan, toplam 6 kurdan oluşmaktadır.

Eğitmen kadromuzun tamamı alanında uzman Türk ve Yabancı isimlerden oluşmaktadır.

Eğitim Süresi: 72 Ders Saati (12 Hafta)

Sertifika: Sun Akademi Katılım Sertifikası

Seviye: A1- Başlangıç Seviyesi


 BİLGİ ve İSTEK FORMU

0312 431 89 46 – 0312 431 89 47
bilgi@sunakademi.net

SIKÇA SORULAN SORULAR

      1-      Eğitimler kimler için uygundur?

·         Arapça öğrenmek isteyen herkes için uygundur.

·         Eğitimler yetişkinlere yönelik eğitim teknikleri ve dökümanları kullanılarak verildiği için katılımcıların en az 14+ olması önerilir.

 

      2-      Eğitimler online nasıl veriliyor?

Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci panelinize giriş yapabilirsiniz. Canlı Ders takviminizde ders, gün ve saatlerini ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz. Ders saatinde ilgili güne ait linke tıkladığınızda her türlü bilgisayardan rahatlıkla CANLI DERS ekranınız açılmaktadır. Ders süresince eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilir, diğer katılımcılar ile bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Kaçırdığınız dersleri ise video kayıt derslerini izleyerek telafi edebilirsiniz.

 

      3-      Sisteme nasıl bağlanıyorum?

İnternetin olduğu tüm ortamdan sisteme giriş yapabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz sistem oldukça basit ve dünyada kullanılan en yaygın ağdır.  Sisteme ister bilgisayar, ister tablet, isterseniz telefondan bağlanabilirsiniz. Sadece ders sırasında görüntü ve sesin tarafınıza net ulaşabilmesi için internet bağlantı hızının iyi olduğu yerlerden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

 

      4-      Kaçırdığım dersin telafisini alabilir miyim?

Kaçırdığınız derslerin kaydı ders sonrasında sisteme yüklenmektedir. Öğrenci panelinizde yer alan VİDEO ders sekmesinden kaçırdığınız derslere ulaşabilirsiniz.

 

      5-      Nasıl Kayıt Olabilirim?

Eğitim takvimi bölümünde KAYIT OL bölümünü tıklayarak tüm bilgilerinizi eksiksiz giriniz. En son ödeme seçeneği çıkacaktır.  Kredi kartı kullanıyor iseniz bu bölümden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmıyor iseniz size vereceğimiz Hesap Numarasına ödemenizi yapabilirsiniz. Ardından kayıt işleminin tamamlanabilmesi için gerekli olan belgeleri göndermeniz gerekmektedir.

 

      6-      Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

TC. Vatandaşları İçin;

·         Kimlik Fotokopisi (Nüfus Cüzdanı)

·         3 Adet Fotoğraf

 

Yabancı Uyruklular İçin;

·         Kimlik Fotokopisi

·         Pasaport Fotokopisi

·         3 Adet Fotoğraf

 

 

      7-      İptal ve Cayma Hakkım Var mı?

Eğitimi satın aldığınız tarihten, eğitimin başlayacağı tarihe kadar CAYMA HAKKI’nız vardır. Yapmış olduğunuz tutarın tamamı hesabınıza iade edilir.                                          

(Faturanın tahakkuk etmesi durumunda %8lik kesinti ile ödeme iade edilir)

Sisteme giriş yaptığınız ilk günden itibaren hizmet kullanımına başlayacağınız ve sistemde hesabınız aktifleştiği için kayıt iptal yapılmaz ve cayma hakkınız ortadan kalkmış olur. Sistem açıldıktan ve eğitim başladıktan sonra kayıt iptali sadece aşağıda belirtilen durumlarda yapılır.

·         Kursiyerin online derslere katılamayacak düzeyde hasta olduğunu gösteren, devlet hastanesinden alınmış kurul raporu.

·         Kursiyerin kurs taksitlerini ödeyemeyecek düzeyde maddi durumunun kötüleştiğini belirten, resmi makamlardan alınmış belge.

·         Derslerin vaat edilen şekilde verilmiyor olması (Gün, saat ve tarih değişikliği gibi).

·         Maarif müfettişlerince kurumun eğitim ortamının ders veremeyecek düzeyde değiştiğinin tespiti yönündeki rapor.

 

      8-      Teknik bir sıkıntı yaşarsam nasıl yardım talep edeceğim?

Herhangi bir teknik sıkıntı durumunda bilgi@sunakademi.net adresinden yada bilgi istek formlarından bize ulaşabilirsiniz. Eğitim sırasında meydana gelen teknik sıkıntılarda ise teknik ekibimiz veya eğitmenimiz duruma müdehale ederek sorunu giderir. 


Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 650,00 TL 0,00 TL 650,00 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 650,00 TL 0,00 TL 650,00 TL
3 227,50 TL 0,00 TL 682,50 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 650,00 TL 0,00 TL 650,00 TL
3 227,50 TL 0,00 TL 682,50 TL

Bu sitede MET-AY E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.